• Out-of-Stock
TVAN-8 - kënd Grykë, e ndryshueshme varg-2.4 m
search
  • TVAN-8 - kënd Grykë, e ndryshueshme varg-2.4 m

TVAN-8 - kënd Grykë, e ndryshueshme varg-2.4 m

2,11 EUR
me TVSH

Sulmi mashkull.

Sasia
Out-of-Stock

  Politiche per la sicurezza

(modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

  Politiche per le spedizioni

(modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

  Politiche per i resi

(modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

Të lehtë të rregullueshme nga 0° deri 360°, nozzles Toro ndryshueshme kënd të ofrojnë një shumë të mundësive të vendosjes së punës kënd për çdo lloj terreni.

Me nozzles TVAN është e mundur për të krijuar aplikacione që janë shumë të veçantë.

Regolazione unica di tipo Afferra e Gira

Unik të kontrollit të tipit të Mundshme dhe Shkon

Nuk kërkon mjete dhe bën rregullimin e kënd e punës të shpejtë dhe të thjeshtë. Rregullimi nga maja e hundë ju lejon për të vepruar edhe në fazën e ujitjes.

Regolazioni infinite

Pafund rregullimi

Rregullimi i punës kënd nga 0 deri në 360 gradë për të përmbushur nevojat e çdo madhësi apo formë e kopshtit.

TVAN-8

Të dhënat

Lloji i sulmit
mashkull
Diapazoni maksimal (m)
2.4
Këndi i punës

Referencat specifike

ean13
0090258047636

Shkarkime

Broshura MPR dhe TVAN

Tabelat e karakteristikave dhe performancës së grykave të serive TORO MPR dhe TVAN.

Shkarkime (107.57KB)
Përshtypjet (0)
No customer reviews for the moment.