• Out-of-Stock
GL51YHL - 51 cm kositës lënde
search
  • GL51YHL - 51 cm kositës lënde
  • GL51YHL - 51 cm kositës lënde

GL51YHL - 51 cm kositës lënde

299,99 EUR
me TVSH

Mulçimi dhe shkarkimi anësor.

Sasia
Out-of-Stock

  Politiche per la sicurezza

(modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

  Politiche per le spedizioni

(modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

  Politiche per i resi

(modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

Kositës ideal për lëndinë për kopshte të mesme (deri në 1600 m2).

Lëndinë e barit vetëlëvizëse me një shpejtësi të vetme e përbërë nga një trup çeliku me rregullim të centralizuar të lartësisë së prerjes në 6 pozicione.

Performancë e shkëlqyeshme e garantuar nga motori OHV 4-orësh 170cc.

MGF GL51YHL është e pajisur me mulching dhe mund të kryejë shkarkimin anësor të kositjes.

Isshtë një makinë prerëse lëndie e krijuar për të trajtuar kositjen e zonave të gjelbërta me madhësi të mesme pa probleme, gjithmonë duke siguruar rehati maksimale për operatorin falë sistemit të drejtimit të pasmë.

GL51YHL

Të dhënat

Kornizë
Çeliku
Markë motori
FGM
Lloji i motorit
170cc OHV
Lloji i prerjes
Mulçimi
Shkarkimi anësor
Rregullimi i lartësisë së prerjes
i centralizuar
Gjerësia e prerjes (cm)
51
Numri i lartësive prerëse
7
Lartësia minimale e prerjes (mm)
25
Lartësia maksimale e prerjes (mm)
75
Vëllimi i rezervuarit të karburantit (litra)
1 l
Numri i teheve
1
Zhvendosja (cc)
170
Çantë mulçurimi
përfshirë
Rrota me kushineta
po
Dorezë e butë e kapjes
po
Doreza e rregullueshme (lartësia)
po
Dorezë e palosshme
po
Vetëlëvizëse
Shtyj
Përshtypjet (0)
No customer reviews for the moment.