• Out-of-Stock
WA3744 - Furnizimi me energji elektrike për bazën Landroid
search
  • WA3744 - Furnizimi me energji elektrike për bazën Landroid
  • WA3744 - Furnizimi me energji elektrike për bazën Landroid
  • WA3744 - Furnizimi me energji elektrike për bazën Landroid

WA3744 - Furnizimi me energji elektrike për bazën Landroid

70,00 EUR
me TVSH

Zëvendësim për Worx WG795E.1, WG794E, WG798E, WG797E.1, WG796E.1, WG792E, WG790E.1.

Sasia
Out-of-Stock

  Politiche per la sicurezza

(modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

  Politiche per le spedizioni

(modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

  Politiche per i resi

(modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

Furnizimi me energji elektrike për bazën e karikimit për kositësen robotike Worx , modeli Landroid M dhe Landroid L.

I përshtatshëm për modelet robotike të kositëse bari Worx Landroid WG795E.1, WG794E, WG798E, WG797E.1, WG796E.1, WG792E, WG790E.1.

Shtojcë femër dhe prizë schuko.

WA3744

Të dhënat

Lloji i sulmit
femër
Fuqia (Watt)
Tensioni i daljes (volt)
28
Rryma e linjës
1.5

Referencat specifike

mpn
50029485
Përshtypjet (0)
No customer reviews for the moment.