• Out-of-Stock
E2 TRI - Paneli elektrik për pompat elektrike trefazore
search
  • E2 TRI - Paneli elektrik për pompat elektrike trefazore

E2 TRI - Paneli elektrik për pompat elektrike trefazore

331,47 EUR
me TVSH

Për pompat trefazore. Tensioni: 400V - 50Hz Rryma nominale deri në 16A.

Sasia
Out-of-Stock

  Politiche per la sicurezza

(modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

  Politiche per le spedizioni

(modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

  Politiche per i resi

(modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

Paneli elektronik shumëfunksional E2 TRI është projektuar për t'u përshtatur me çdo aplikim, si për sistemet e ujit të pastër ashtu edhe për ujërat e zeza.

Falë mundësisë së zgjedhjes së gjashtë llojeve të funksionimit, ju lejon të menaxhoni çdo sistem pompimi në një mënyrë të thjeshtë dhe intuitive.

Moduli Wi-Fi dhe Bluetooth (opsionale) e bën përdorimin e panelit të kontrollit edhe më të thjeshtë dhe më intuitiv, duke lejuar parametrizimin dhe shfaqjen e statusit të sistemit direkt në smartphone tuaj.

Funksionimi mund të jetë manual dhe automatik. Është e mundur të lidhni ndërprerësin e presionit dhe notuesin.

E2 TRI

Të dhënat

Tensioni i furnizimit (volt)
400
Mbrojtja nga mbitensioni
po
Përshtypjet (0)
No customer reviews for the moment.